crosssearch

Villa Jadranka

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Jadranka se nachází na klidném místě v malé obci Štinjan, vzdáleném 5 km od centra Puly (jižní Istrie). Zahrada vily je pěkně upravená, se spoustou zeleně, s velkou terasou a grilem. Nejbližší pláž je asi 200 m od vily. V blízkosti jsou také obchody, restaurace, bary,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Jadranka se nachází na klidném místě v malé obci Štinjan, vzdáleném 5 km od centra Puly (jižní Istrie). Zahrada vily je pěkně upravená, se spoustou zeleně, s velkou terasou a grilem. Nejbližší pláž je asi 200 m od vily. V blízkosti jsou také obchody, restaurace, bary, apod. Z apartmánů je překrásný výhled na Národní park Brijuni a mají vlastní parkoviště.

Vybavení

Moderně zařízené apartmány, zahrada, venkovní bazén, lehátka u bazénu, venkovní posezení, parkování.

Ubytování

Villa Jadranka nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkových apartmánech typu MONO, bližší popis daného typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 10
Celkem osob: 40

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací a ochutnání lahodných středomořských specialit.

Sport

Bázen, plážové a vodní sporty, v letovisku bohaté kulturně-společenské vyžití. V blízkosti vily se nacházejí obchody, restaurace, café bar. Je zde také auto kemp, který nabízí sportovní vybavení, aktivní odpočinek a zábavu. V blízkosti se nachází i škola potápění. Pro děti: sportovní hřiště.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 200 m od vily.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000