crosssearch

Villa Iris se nachází asi 1,5 km od největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Iris se nachází asi 1,5 km od největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování při domě. Asi 200 m od domu je restaurace a asi 500 m obchod.

Ubytování

Villa Iris nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 5-lůžkovém apartmánu typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizací, internetem, myčkou nádobí, pračkou, kávovarem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou s venkovním nábytkem. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

5-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 5

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 350 m od vily, s betonovými plochami na opalování.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000