crosssearch

Villa Irena

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Irena se nachází asi 1,5 km od největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Irena se nachází asi 1,5 km od největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování při domě. Asi 300 m od domu je obchod a restaurace.

Ubytování

Villa Irena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 2-lůžkových apartmánech typu MONO s možností jedné přistýlky s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 2
Přistýlka: 2
Celkem osob: 6

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 600 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000