crosssearch

Villa Dubravko

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Dubravko se nachází pouze asi 200 m od pláže a asi 2 km od největšího města Istrie Puly.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:
2-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 2

Poloha:
Villa Dubravko se nachází pouze asi 200 m od pláže a asi 2 km od největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení:
Standardně vybavený apartmán, možnost parkování u domu. Asi 200 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování:
Villa Dubravko nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2-lůžkovém apartmánu typu MONO s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, ventilátorem, soc. zařízením a terasou. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:
Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport:
Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Tipy:
Římský amfiteátr: dominantou Puly je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Mys Kamenjak: chráněná krajinná oblast na jihu Istrie nabízí členité pobřeží se spoustou zajímavých pláží, terénní trasy pro čtyřkolky i kola, občerstvení v Safari nebo Dog´s baru.

Pláž:
Oblázkově-kamenitá: asi 200 m od vily, s betonovými plochami na opalování.

Moře:
asi 200 m od vily.

Další:
Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

MONO 2:
Obsazenost 2 osoby, asi 25 m2, typ studio, jedna místnost se 2 lůžky a kuch. koutem, TV/SAT, ventilátor, soc. zařízení a terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000