crosssearch

Villa Bruno

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Bruno se nachází asi 2,5 km od centra největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Villa Bruno se nachází asi 2,5 km od centra největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Standardně vybavený apartmán, možnost parkování na ulici v blízkosti domu. Asi 200 m od domu je obchod a asi 300 m restaurace.

Ubytování

Villa Bruno nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-lůžkovém apartmánu typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizací (za poplatek), soc. zařízením a terasou. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Pláž

Oblázkově-kamenistá: asi 1 200 m od vily, s betonovými plochami na opalování. Na pláži jsou sprchy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000