crosssearch

Kemp Stoja se rozkládá na polostrůvku Stoja v Pule, jen asi 3 km od jejího historického centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Kemp Stoja se rozkládá na polostrůvku Stoja v Pule, jen asi 3 km od jejího historického centra. V kempu Stoja jste blízko kulturního dění největšího města Istrie Puly, ale zároveň jste v krásném přírodním prostředí mimo ruchu města. Výhledy na krásné skalnaté pobřeží Vás úchvátí. Bohaté zázemí kempu Vám připraví pohodlnou a zábavnou dovolenou.

Vybavení

A la carte restaurace Mediteran (speciality z masa a ryb, těstoviny, pizza,...), bar Stoja (sendviče, zmrzlina, teplé a studené nápoje,...), směnárna, supermarket, obchůdek se suvenýry, kiosek, Wi-Fi na recepci (zdarma), prádelna, půjčovna kol a skútrů (otevřena červen-září), masáže, dětské hřiště, parkování. Bohaté zázemí pro různé sporty - basketbal, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, minigolf, potápění, vycházkové a běžecké trasy, v okolí také cyklotrasy. Animační programy (v angličtině) pro dospělých, miniklub pro děti.

Ubytování

Kemp Stoja nabízí příjemné ubytování v 5-lůžkových mobilehomech, s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením a terasou, za poplatek možnost klimatizace. Některé mobilehomy jsou orientované na mořskou stranu. Bližší popis jednotlivých typů mobilehomů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Možnost využití nabídky restaurace přímo v kempu.

Sport

Bohaté sportovní zázemí - půjčovna kol a skútrů (otevřena červen-září), basketbal, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, minigolf, potápění, vycházkové a běžecké trasy, v okolí také cyklotrasy. Animační programy pro děti i dospělé. V Pule bohaté kulturně-spoločenské vyžití.

Tipy

Římský amfiteátr: dominantou Puly je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Mys Kamenjak: chráněná krajinná oblast na jihu Istrie nabízí členité pobřeží se spoustou zajímavých pláží, terénní trasy pro čtyřkolky i kola, občerstvení v Safari nebo Dog´s baru.

Pláž

Oblázková a skalnatá: přímo u kempu, na pláži jsou sprchy. Kemp se rozkládá na polostrůvku s několika krásnými oblázkovými (vhodné i pro rodiny s dětmi) a skalnatými plážemi. Některé z pláží jsou přístupné i pro pejsky.

Moře

přímo u kempu

M.HOME 5:
Obsazenost 3-5 osob, 5-lůžkový mobilehome s kuch. koutem a soc. zařízením. Možnost klimatizace.

M.HOME 5 M:
Mobilehome orientovaný na mořskou stranu; obsazenost 3-5 osob, 5-lůžkový mobilehome s kuch. koutem a soc. zařízením. Možnost klimatizace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000