crosssearch

Přímo na oblázkové pláži, s výhledem na přírodní rezervaci ostrova Brioni, je situován kemp Bi Village. Od střediska Fazana ho dělí cca 1 km a od historického městečka Pula s římskými a benátskými pozůstatky, slavným amfiteátrem je vzdálen cca 5 km. Celý komplex je vsazen do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Přímo na oblázkové pláži, s výhledem na přírodní rezervaci ostrova Brioni, je situován kemp Bi Village. Od střediska Fazana ho dělí cca 1 km a od histo­rického městečka Pula s římskými a benátskými pozůstatky, slavným amfiteátrem je vzdálen cca 5 km. Celý komplex je vsazen do středomořské přírody a hostům dává možnost obdivo­vat neobyčejnou krásu krajiny.

Vybavení / Sport / Zábava

recepce, směnárna, trezory (za poplatek), internetový koutek (za po­platek), prádelna, herna, kadeřnictví, masáže a salon krásy, supermarket, novinový stánek, tabák, nákupní zóna s obchody, 2 restaurace (1 s vý­hledem na moře), pizzerie, take-away, sendvič bar, kebab, sport bar, cafe bar, vinotéka, zmrzlina, 2 bazény pro dospělé a děti, 1 dětský bazén (vyhřívaný na začátku sezóny), lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, denní a večerní aktivity, mini klub a junior klub, klub pro teenagery, různé spor­tovní aktivity, tanec a večerní zábava, hřiště na mini fotbal, házenou, basket­bal, stolní tenis, klubová karta ,,Sam Card" umožňuje účastnit se různých animačních aktivit, klubů a uplatňovat si slevy na různé služby. Karta se zakupuje na místě, její koupě není povinná, ak­tivity za poplatek: půjčovna jízdních kol, šlapadel, člunů, jet ski, banán, windsur-flng, potápění, parasailing, tenis a jízda na koni (v blízkosti kempu)

Ubytování / Vybavení

Happy Standard, možnost klimatizace za poplatek

Stravování

bez stravy

Náš názor

milovníci přírody, slunění a relaxu u moře si zde přijdou na své. Ideální místo pro všechny, kteří chtějí objevovat i místní kulturu a historii neda­lekého městečka Pula.

Pláž

přímo u moře

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000