crosssearch

Apartmány Suha Punta

Chorvatsko, Istrie - Pula

Apartmány se nacházejí na ostrově Rab a jsou rozmístěny v borovém háji na pěkném a klidném místě zvaném Suha Punta. Jsou vhodným místem na dovolenou pro všechny věkové kategorie. Součástí apartmánů je prostorná terasa, vhodná k odpočinku a relaxaci. Apartmány se nacházejí na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 30

4-lůžkový apartmán: 20

Přistýlka: 24

Celkem osob: 164

Poloha:

Apartmány se nacházejí na ostrově Rab a jsou rozmístěny v borovém háji na pěkném a klidném místě zvaném Suha Punta. Jsou vhodným místem na dovolenou pro všechny věkové kategorie. Součástí apartmánů je prostorná terasa, vhodná k odpočinku a relaxaci. Apartmány se nacházejí na nejzalesněnější části ostrova, a proto vás bude příroda lákat na nejednu procházku. Letovisko Rab je vzdáleno asi 4,5 km a je možné se tam dopravit i lodí.

Vybavení:

Apartmány jsou útulně a standardně vybaveny. Součástí komplexu je také parkování pro klienty vlastní dopravou.

Ubytování:

Apartmánový komplex Suha Punta nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme vám možnost ubytování ve dvoulůžkových apartmánech typu MONO a BILO a čtyřlůžkových apartmánech typu TRILO. Některé apartmány jsou s klimatizací a terasou. Přistýlka je možná na vyžádání, v typu MONO jsou možné 2 přistýlky. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Za příplatek je možné využít stravovacích služeb nedalekého hotelu Eva** - snídaně, večeře, nebo polopenze formou bufetu. Večeře zahrnují nápoje (víno, pivo, voda, džusy).

Sport:

Vodní sporty, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis. Ve městě pestrý kulturní a společenský život.

Tipy:

Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přirody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván ,,parkem národních parků". Lodní výlet s fishpicknickem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázkovo-kamenitá: vzdálená asi 200 m od apartmánů. Možnost využití FKK pláže vzdálené asi 400 m.

Moře:

asi 200 m od apartmánů.

Moře:

asi 200

Centrum:

asi 5000

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem (el. sporák, mikrovlnná trouba, lednice), soc. zařízení, fén, SAT/TV, klimatizace.

MONO 2 acT:

Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem (el. sporák, mikrovlnná trouba, lednice), soc. zařízení, fén, SAT/TV, klimatizace, terasa.

MONO 2+2:

Obsazenost 2-4 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem (el. sporák, mikrovlnná trouba, lednice), soc. zařízení, fén, SAT/TV, klimatizace. Možnost 2 přistýlek.

BILO 2:

Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, SAT/TV, klimatizace.

BILO 2+1:

Obsazenost 2-3 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, SAT/TV, klimatizace. Možnost 1 přistýlky.

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, SAT/TV, klimatizace.

TRILO 4+1:

Obsazenost 4-5 osob, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, SAT/TV, klimatizace. Možnost 1 přistýlky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000