crosssearch

Apartmány Pula

Chorvatsko, Istrie - Pula

Apartmánové domy jsou rozmístěny po oblíbeném letovisku Pula. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I.století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných  představení. Turisté mohou zavítat do největšího...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmánové domy jsou rozmístěny po oblíbeném letovisku Pula. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I.století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných  představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a poslechnout si lidovou chorvatskou hudbu.

Vybavení

Apartmány jsou standardně vybaveny v neutrálních barvách. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout a jídelní/obývací místnost.

Ubytování

Apartmány Pula nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Apartmány jsou rozmístěné v turisticky nejzajímavější části letoviska. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až osmilůžkových apartmánech typu MONO, BILO, TRILO a QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 20 6-lůžkový apartmán: 10
3-lůžkový apartmán: 10 7-lůžkový apartmán: 5
4-lůžkový apartmán: 10 8-lůžkový apartmán: 5
5-lůžkový apartmán: 5
Celkem osob: 270

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních vyhlášených kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: vzdálená 100 - 1 200 m od apartmánů s pozvolným vstupem do moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000