crosssearch

Apartmány Ivanka

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Ivanka se nachází asi 200 m od centra největšího města Istrie Puly.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Ivanka se nachází asi 200 m od centra největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Standardně vybavený apartmán, možnost parkování. Asi 100 m od domu je restaurace a asi 200 m obchod.

Ubytování

Villa Ivanka nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2-lůžkovém apartmánu typu BILO s možností tří přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (za příplatek) a soc. zařízením. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BILO 5:
Obsazenost 5 osob, asi 65 m2, 2 lůžka v ložnici a 3 přistýlky v obývacím pokoji, jedna ložnice, místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, možnost klimatizace.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Tipy

Římský amfiteátr: dominantou Puly je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Mys Kamenjak: chráněná krajinná oblast na jihu Istrie nabízí členité pobřeží se spoustou zajímavých pláží, terénní trasy pro čtyřkolky i kola, občerstvení v Safari nebo Dog´s baru.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 3 000 m od vily.

Moře

asi 250 m od vily.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000