crosssearch

Apartmány Goran

Chorvatsko, Istrie - Premantura

Villa Goran leží asi 600 m od centra městečka Premantura a pouze asi 300 m od pláže. Premantura je malé letovisko ležící v centrální části poloostrova Kamenjak, který je úplně plochý.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Goran leží asi 600 m od centra městečka Premantura a pouze asi 300 m od pláže. Premantura je malé letovisko ležící v centrální části poloostrova Kamenjak, který je úplně plochý. Moře je na obě strany od městečka vzdálené pouze asi 200 m. V okolí je množství různých pláží, koupání je možné i na ostrůvcích (oblázky, hrubý písek či skalní plotny). Pláže jsou vhodné i pro děti a je zde rovněž vstup do moře pro tělesně postižené. V okolí jsou zajímavé cyklotrasy s krásnými výhledy. Doporučujeme výlet na mys Kamenjak - nejjižněší část Istrijského poloostrova.

Vybavení

Standardně zařízený apartmán, možnost parkování u domu. Asi 50 m od domu je obchod a restaurace.

Ubytování

Villa Goran nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkovém apartmánu typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizací, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, asi 45 m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím gaučem a s kuch. koutem, pračkou, lednicí, TV/SAT, klimatizací, soc. zařízením, balkonem nebo terasou.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Velmi dobré podmínky pro vodní sporty (windsurfing, potápění), cykloturistika, tenis, minigolf, boccia. V městečku restaurace, v letní sezoně se zde konají lidové slavnosti.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť. Mys Kamenjak: chráněná krajinná oblast na jihu Istrie nabízí členité pobřeží se spoustou zajímavých pláží, terénní trasy pro čtyřkolky i kola, občerstvení v Safari nebo Dog´s baru.

Pláž

Oblázková: vzdálená asi 300 m od vily, s betonovými plochami na opalování. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000