crosssearch

Kapacita: 3-lůžkový apartmán: 2 4-lůžkový apartmán: 1 Přistýlka: 1 Celkem osob: 11 Poloha: Villa Rusac je situována asi 1,5 km od centra Poreče (v části Špadići). Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:
3-lůžkový apartmán: 2
4-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 1
Celkem osob: 11

Poloha:
Villa Rusac je situována asi 1,5 km od centra Poreče (v části Špadići). Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. V letních měsících se zde koná několik mezinárodních festivalů, například festival populární hudby a filmový festival, v bazilice se pořádají koncerty klasické hudby, probíhá zde i rybářská slavnost, folklórní vystoupení a různá sportovní utkání. Nedaleko pevniny je rozeseto velké množství ostrůvků. Mírné podnebí, bohatá vegetace, nesčetné možnosti na sportování, přátelská atmosféra a upravené město plné květin a zeleně jsou jen zlomkem toho, proč je Poreč jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu.

Vybavení:
Standardně vybavené apartmány. Asi 150 m od domu je restaurace a asi 200 m obchod.

Ubytování:
Villa Rusac nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2 a 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO, některé s možností přistýlky, s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi internetem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Apartmány typu BILO a BILO 3* jsou s možností klimatizace (za poplatek). Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:
Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport:
Vynikající podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, wakeboarding), potápění, jachting, jízda na koni, tenisové kurty, cykloturistika, volejbal (i plážový), minigolf, bowling, paragliding, bungee jumping, půjčovny sportovních potřeb. Ve městě bohaté kulturní a společenské vyžití, restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry, v letní sezoně se zde pořádají různé festivaly a koncerty.

Tipy:
Jeskyně Baredine: mystická podzemní jeskyně, která se vyvíjela tisíce let, daleko vzdálená od denního světla a lidského oka. Jeskyně se nachází pouhých 10 km od města Poreč, v blízkosti malé vesničky Nova Vas. Aquarium Poreč: skládá se z 25 akvárií, které Vám umožňují blíže poznat flóru a faunu Jaderského moře. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie.

Pláž:
Betonová: asi 250 m od vily, s travnatými plochami na opalování. Nachází se zde také vyhrazená menší písečná pláž pro děti, dětské hřiště, dále plážový volejbal, stolní tenis. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (asi 10 EUR/den). Nedaleko také tobogán (u hotelu Laguna Park). Některé služby jsou součástí soukromého areálu, kde může být vyžadováno vstupné.

Moře:
asi 250 m od vily.

Moře:
asi 250

Speciální popis:
20% sleva FIRST MINUTE

BILO 3:
Obsazenost 3 osoby, asi 45 m2, 3 lůžka, jedna ložnice a obývací místnost s kuch. koutem, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.

BILO 3*:
Obsazenost 3 osoby, asi 45 m2, 3 lůžka, jedna ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.

TRILO 4+1:
Obsazenost 4-5 osob, asi 65 m2, 4 lůžka a možnost jedné přistýlky, dvě ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000