crosssearch

Villa Rubala

Chorvatsko, Istrie - Poreč

Villa Rubala je situována pouze asi 200 m od pláže a asi 1,5 km od centra Poreče. Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. V letních měsících se zde...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Rubala je situována pouze asi 200 m od pláže a asi 1,5 km od centra Poreče. Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. V letních měsících se zde koná několik mezinárodních festivalů, například festival populární hudby a filmový festival, v bazilice se pořádají koncerty klasické hudby, probíhá zde i rybářská slavnost, folklórní vystoupení a různá sportovní utkání. Nedaleko pevniny je rozeseto velké množství ostrůvků. Mírné podnebí, bohatá vegetace, nesčetné možnosti na sportování, přátelská atmosféra a upravené město plné květin a zeleně jsou jen zlomkem toho, proč je Poreč jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování. Asi 100 m od domu je obchod a asi 150 m restaurace. Dva z apartmánů mají možnost využití grilu.

Ubytování

Villa Rubala nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4 a 5-lůžkových apartmánech typu TRILO, s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, kávovar, soc. zařízením a terasou nebo balkonem. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 2
5-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 13

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Vynikající podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, wakeboarding), potápění, jachting, jízda na koni, tenisové kurty, cykloturistika, volejbal (i plážový), minigolf, bowling, paragliding, bungee jumping, půjčovny sportovních potřeb. Ve městě bohaté kulturní a společenské vyžití, restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry, v letní sezoně se zde pořádají různé festivaly a koncerty.

Pláž

Oblázková: asi 200 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000