crosssearch

Villa Pilat je situována pouze asi 150 m od pláže a asi 1,5 km od centra Poreče (v části Špadiči). Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Pilat je situována pouze asi 150 m od pláže a asi 1,5 km od centra Poreče (v části Špadiči). Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. V letních měsících se zde koná několik mezinárodních festivalů, například festival populární hudby a filmový festival, v bazilice se pořádají koncerty klasické hudby, probíhá zde i rybářská slavnost, folklórní vystoupení a různá sportovní utkání. Nedaleko pevniny je rozeseto velké množství ostrůvků. Mírné podnebí, bohatá vegetace, nesčetné možnosti na sportování, přátelská atmosféra a upravené město plné květin a zeleně jsou jen zlomkem toho, proč je Poreč jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu.

Vybavení

Pěkně zařízené apartmány, možnost parkování, gril. Asi 10 m od domu je obchod a asi 50 m restaurace. V blízkém okolí naleznete další možnosti k zábavě – otevřený bazén, tenisové kurty, minigolf, tobogán,...

Ubytování

Villa Pilat nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 2 a 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s možností dvou přistýlek (pouze na vyžádání), s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi internetem, kávovarem, soc. zařízením a s balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport a zábava

Vynikající podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, wakeboarding), potápění, jachting, jízda na koni, tenisové kurty, cykloturistika, volejbal (i plážový), minigolf, bowling, paragliding, bungee jumping, půjčovny sportovních potřeb. Ve městě bohaté kulturní a společenské vyžití, restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry, v letní sezoně se zde pořádají různé festivaly a koncerty.

Pláž

Oblázková: asi 150 m od vily. Moře: asi 150 m od vily.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000