crosssearch

Villa Nives je situována asi 400 m od centra Poreče. Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Nives je situována asi 400 m od centra Poreče. Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. V letních měsících se zde koná několik mezinárodních festivalů, například festival populární hudby a filmový festival, v bazilice se pořádají koncerty klasické hudby, probíhá zde i rybářská slavnost, folklórní vystoupení a různá sportovní utkání. Nedaleko pevniny je rozeseto velké množství ostrůvků. Mírné podnebí, bohatá vegetace, nesčetné možnosti na sportování, přátelská atmosféra a upravené město plné květin a zeleně jsou jen zlomkem toho, proč je Poreč jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu.

Vybavení

Standardně vybavený apartmán. Asi 20 m od domu je restaurace a asi 100 m obchod.

Ubytování

Villa Nives nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2-lůžkovém apartmánu typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi internetem, soc. zařízením, terasou a možností klimatizace (za poplatek). Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BILO 2:
Obsazenost 2 osoby, asi 30 m2, dvoulůžková ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, terasa, možnost klimatizace (za poplatek).

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Vynikající podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, wakeboarding), potápění, jachting, jízda na koni, tenisové kurty, cykloturistika, volejbal (i plážový), minigolf, bowling, paragliding, bungee jumping, půjčovny sportovních potřeb. Ve městě bohaté kulturní a společenské vyžití, restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry, v letní sezoně se zde pořádají různé festivaly a koncerty.

Tipy

Jeskyně Baredine: mystická podzemní jeskyně, která se vyvíjela tisíce let, daleko vzdálená od denního světla a lidského oka. Jeskyně se nachází pouhých 10 km od města Poreč, v blízkosti malé vesničky Nova Vas. Aquarium Poreč: skládá se z 25 akvárií, které Vám umožňují blíže poznat flóru a faunu Jaderského moře. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie.

Pláž

Betonová: asi 400 m od vily, s travnatými plochami na opalování. Nachází se zde také vyhrazená menší písečná pláž pro děti a plážový volejbal,. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Některé služby jsou součástí soukromého areálu, kde může být vyžadováno vstupné.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000