crosssearch

Villa Marko leží v městečku Baderna, vzdáleném asi 14 km od oblíbeného Poreče (směrem do vnitrozemí). Ubytování je vhodné i pro náročnější klienty. Místo je vhodné na cykloturistiku i turistiku, ale díky výhodné poloze i na poznávání istrijského pobřeží s městy Rovinj, Poreč...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Marko leží v městečku Baderna, vzdáleném asi 14 km od oblíbeného Poreče (směrem do vnitrozemí). Ubytování je vhodné i pro náročnější klienty. Místo je vhodné na cykloturistiku i turistiku, ale díky výhodné poloze i na poznávání istrijského pobřeží s městy Rovinj, Poreč či Pula.

Vybavení

Moderně vybavený apartmán, venkovní bazén, zahrada, 2 parkovací místa. Asi 200 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování

Villa Marko nabízí ubytování v moderně a komfortně zařízeném 8-lůžkovém apartmánu typu PENTA se čtyřmi ložnicemi a třemi koupelnami. Apartmán je vybaven moderním nábytkem, klimatizací, TV/SAT, kávovarem, mikrovlnní troubou, pračkou, Hi-Fi věží, DVD přehrávačem, Wi-Fi připojením k internetu. Apartmán má také terasu a zahradu s bazénem.

Kapacita

8-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 8

Stravování

Vlastní, s možností využití místních kulinářských specialit.

Sport

Cyklistické a turistické stezky, vodní sporty v Poreči, motokárová dráha nedaleko Poreče, potápění, jeskyně. V Poreči naleznete množství restaurací, barů, obchůdků či diskoték.

Pláž

Oblázková: vzdálená asi 14 km od villy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000