crosssearch

Villa Kulenovic

Chorvatsko, Istrie - Poreč

Villa Kulenovic je situována pouze asi 100 m od pláže a asi 1,5 km od centra Poreče. Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Kulenovic je situována pouze asi 100 m od pláže a asi 1,5 km od centra Poreče. Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. V letních měsících se zde koná několik mezinárodních festivalů, například festival populární hudby a filmový festival, v bazilice se pořádají koncerty klasické hudby, probíhá zde i rybářská slavnost, folklórní vystoupení a různá sportovní utkání. Nedaleko pevniny je rozeseto velké množství ostrůvků. Mírné podnebí, bohatá vegetace, nesčetné možnosti na sportování, přátelská atmosféra a upravené město plné květin a zeleně jsou jen zlomkem toho, proč je Poreč jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování. Asi 100 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování

Villa Kulenovic nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 3 až 5-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO, některé s možností přistýlky, s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, kávovarem, soc. zařízením a s balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Kapacita

3-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 2
5-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 3
Celkem osob: 19

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Vynikající podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, wakeboarding), potápění, jachting, jízda na koni, tenisové kurty, cykloturistika, volejbal (i plážový), minigolf, bowling, paragliding, bungee jumping, půjčovny sportovních potřeb. Ve městě bohaté kulturní a společenské vyžití, restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry, v letní sezoně se zde pořádají různé festivaly a koncerty.

Pláž

Oblázková: asi 100 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000