crosssearch

Villa Hrestak

Chorvatsko, Istrie - Poreč

Villa Hrestak je situována pouze asi 250 m od pláže a asi 1,5 km od centra Poreče (v části Špadiči).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Hrestak je situována pouze asi 250 m od pláže a asi 1,5 km od centra Poreče (v části Špadiči). Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Díky svému starobylému rázu a cenným pamětihodnostem patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. V letních měsících se zde koná několik mezinárodních festivalů, například festival populární hudby a filmový festival, v bazilice se pořádají koncerty klasické hudby, probíhá zde i rybářská slavnost, folklórní vystoupení a různá sportovní utkání. Nedaleko pevniny je rozeseto velké množství ostrůvků. Mírné podnebí, bohatá vegetace, nesčetné možnosti na sportování, přátelská atmosféra a upravené město plné květin a zeleně jsou jen zlomkem toho, proč je Poreč jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, Wi-Fi internet. Asi 200 m od domu je obchod a asi 250 m restaurace.

Ubytování

Villa Hrestak nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2 až 4-lůžkových apartmánech typu MONO, BILO a TRILO, některé s možností přistýlky. Apartmány jsou s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, kávovarem, Wi-Fi internetem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

MONO 2:
Obsazenost 2 osoby, asi 20 m2, jedna místnost s 2 lůžky, kuch. kout, TV/SAT, kávovar, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 2:
Obsazenost 2 osoby, asi 20 m2, dvoulůžková ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, kávovar, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 2+1:
Obsazenost 2-3 osoby, asi 30 m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s možností jedné přistýlky (rozkládací gauč) a s kuch. koutem, TV/SAT, kávovar, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 4+1:
Obsazenost 4-5 osob, asi 55 m2, třílůžková ložnice, dvoulůžková ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, kávovar, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Vynikající podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, wakeboarding), potápění, jachting, jízda na koni, tenisové kurty, cykloturistika, volejbal (i plážový), minigolf, bowling, paragliding, bungee jumping, půjčovny sportovních potřeb. Ve městě bohaté kulturní a společenské vyžití, restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry, v letní sezoně se zde pořádají různé festivaly a koncerty.

Tipy

Jeskyně Baredine: mystická podzemní jeskyně, která se vyvíjela tisíce let, daleko vzdálená od denního světla a lidského oka. Jeskyně se nachází pouhých 10 km od města Poreč, v blízkosti malé vesničky Nova Vas. Aquarium Poreč: skládá se z 25 akvárií, které Vám umožňují blíže poznat flóru a faunu Jaderského moře. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie.

Pláž

Betonová: asi 250 m od vily, s travnatými plochami na opalování. Nachází se zde také vyhrazená menší písečná pláž pro děti, dětské hřiště, dále plážový volejbal, stolní tenis. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (asi 10 EUR/den). Nedaleko také tobogán (u hotelu Laguna Park). Některé služby jsou součástí soukromého areálu, kde může být vyžadováno vstupné.

Moře

asi 250 m od vily.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000