crosssearch

Villa Fiskus

Chorvatsko, Istrie - Poreč

Villa Fiskus je vzdálená asi 1 km od centra oblíbeného a velmi navštěvovaného letoviska Poreč. V blízkosti se nachází restaurace a supermarket (asi 200 m). Poreč nabízí nesčetné množství sportovního i kulturního vyžití od plážových a vodních sportů po pěší turistiku či...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Fiskus je vzdálená asi 1 km od centra oblíbeného a velmi navštěvovaného letoviska Poreč. V blízkosti se nachází restaurace a supermarket (asi 200 m). Poreč nabízí nesčetné množství sportovního i kulturního vyžití od plážových a vodních sportů po pěší turistiku či cyklistiku. K nejznámějším kulturním památkám v tomto letovisku patří Eufraziova bazilika, která je chráněným světovým dědictvím UNESCA.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, parkování. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa.

Ubytování

Villa Fiskus nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 3-5 lůžkové apartmány typu BILO a TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Kapacita

3-lůžkový apartmán: 1
5-lůžkový apartmán: 2
Celkem osob: 13

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport

V okolí se nabízí spousta plážového a sportovního vyžití, plážový volejbal, tenis, mini golf, fitness, možnost zapůjčení kol, skútrů a vodního vybavení. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Pláž

Oblázkově-písečná: asi 200 m od vily s pozvolným vstupem do moře.


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000