crosssearch

Hotel Valamar Zagreb je nově zrekonstruovaný pětipatrový hotel obklopený zelení, situovaný přibližně deset minut chůze od centra Poreče. Mezi vybavení hotelu patří 3 výtahy, klimatizovaná restaurace (s mezinárodní i místní kuchyní a tematickými večery) s novou terasou, lobby...

Konečná cena za osobu od: 3 741 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Valamar Zagreb je nově zrekonstruovaný pětipatrový hotel obklopený zelení, situovaný přibližně deset minut chůze od centra Poreče. Mezi vybavení hotelu patří 3 výtahy, klimatizovaná restaurace (s mezinárodní i místní kuchyní a tematickými večery) s novou terasou, lobby bar s širokou nabídkou nápojů a koktejlů, Wi-Fi zdarma, venkovní bazén s možností zapůjčení slunečníků a lehátek zdarma, dětský bazén, bar u bazénu, široký výběr nápojů a koktejlů, svačiny, lehké obědy a gril, plážový bar (tematické večery, plážové párty), wellnes (perličková koupel, infračervená a finská sauna) pro klienty zdarma, parkování pro hosty (za poplatek).

Ubytování: Prostorné klimatizované pokoje s vlastním příslušenstvím, LED SAT/TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi, fén, mini bar, možnost rodinných pokojů.

Stravování: Polopenze formou bohatých švédských stolů s ukázkami vaření, výběrem dezertů, nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu.

Pláž: Veřejná oblázková pláž přibližně 200 m od hotelu, lehátka a slunečníky (za poplatek), sprchy a kabinky na převlečení, díky své čistotě a kvalitě byly pláže oceněny Modrou vlajkou.

Tenisové hřiště a škola, minigolf, stolní tenis, čluny, bowlingové dráhy, půjčovna a úschovna kol. Dále je v blízkosti hotelu sportovní centrum, hřiště na plážový volejbal a pískoviště pro děti. Animace: sportovní a rekreační program - cvičení (ranní gymnastika, aerobik, aqua aerobik), dětský Maro Klub, tematické večery, hudba v hotelu. Speciální nabídka zahrnutá v ceně: welcome drink, ranní cvičení, aqua aerobik, aerobik, lehátka u bazénu (omezený počet), dětská animace, večerní zábavný program, úschovna kol, tematická večeře 2x týdně.

Přednosti: Kvalitní hotel, pláže oceněné Modrou vlajkou za čistotu a kvalitu pláží, bazén, animace pro děti, široké možnosti vyžití, tematické večeře, WI-FI zdarma, klimatizace.

Doprava: Odjezd autobusů vždy v pátek, návrat v neděli.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 178 termínů

Celkem 178 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000