crosssearch

Vily jsou situovány v nově renovované části střediska a poloostrova Laterna v mírném travnatém svahu. Zajímavý architektonický styl vil, okolí udržované zeleně a krásné pohledy na moře jsou pro toto ubytovací zařízení charakteristické.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vily jsou situovány v nově renovované části střediska a poloostrova Laterna v mírném travnatém svahu. Zajímavý architektonický styl vil, okolí udržované zeleně a krásné pohledy na moře jsou pro toto ubytovací zařízení charakteristické.

Vybavenost: centrální recepce, venkovní bazén s restaurací a barem, cvičební plochy na aerobik, vyhrazená parkovací místa, bohaté sportovní zázemí, bankomat na výběr peněz v centrální části, směnárna, noční klub.

Ubytování: klimatizované čtyřlůžkové vily s možností přistýlky, vybavené SAT-TV, telefonem, terasou, vybaveným kuchyňským koutem, posezením, sociálním zařízením (WC, sprcha). Typ vily ,,A" - nově rekonstruovaná.

Stravování: vlastní

Pláž: přírodní oblázková a skalnatá pláž včetně ploch na slunění asi 3 km dlouhá je vzdálena asi 100-200 metrů od apartmánů.

Sport a zábava: tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, půjčovna plachetnic a člunů, kol, vodních lyží, windsurfing. Zábavní středisko nabízí diskotéku, taneční terasu a noční klub.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000