crosssearch

Hotel velmi populární mezi našimi klienty, má výbornou polohu a kvalitní služby. Hotel leží přímo na břehu moře v komplexu Zelená Laguna. Dvoulůžkové pokoje s balkonem, SAT/TV, telefonem, sprchou, WC a fénem. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Přistýlka vhodná pouze pro...

Konečná cena za osobu od: 4 060 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Hotel velmi populární mezi našimi klienty, má výbornou polohu a kvalitní služby.

Pláž:
Částečně oblázková, s betonovými platy a travnatými plochami na slunění. Velký výběr vodních sportů.

Poloha:
Hotel leží přímo na břehu moře v komplexu Zelená Laguna.

Stravování:
Polopenze formou bufetu v hotelové restauraci. K večeři jeden nápoj zdarma - minerální voda, džus, víno nebo pivo. Možno připlatit plnou penzi. Tématická včeře jedenkrát týdně.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s balkonem, SAT/TV, telefonem, sprchou, WC a fénem. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Přistýlka vhodná pouze pro dítě.

Vybavení:
Součástí hotelu je restaurace, kavárna, venkovní bazén s mořskou vodou, konferenční sál, aperitiv bar, obchod se suvenýry, terasa a parkoviště (za poplatek). Všechny společné prostory hotelu jsou klimatizovány. Za poplatek na místě je možný trezor a lednička. Stolní tenis, tenisové kurty, sportovní centrum, taneční večery, půjčovna kol a motocyklů, animační programy pro děti i dospělé. Lehátka u bazénu zdarma (omezený počet).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 126 termínů

Celkem 126 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000