crosssearch

Oblíbený kemp je situovaný na stejnojmenném poloostrově, v těsné blízkosti křišťálově čistého moře. Ve vzdálenosti asi 13 km se nachází centrum letoviska Poreč, které patří mezi nejfotogeničtější a nejromantičtější města v oblasti Istrie. Toto letovisko mimo jiné také nabízí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbený kemp je situovaný na stejnojmenném poloostrově, v těsné blízkosti křišťálově čistého moře. Ve vzdálenosti asi 13 km se nachází centrum letoviska Poreč, které patří mezi nejfotogeničtější a nejromantičtější města v oblasti Istrie. Toto letovisko mimo jiné také nabízí bohaté kulturně-společenské vyžití. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Restaurace, hlídané parkoviště, směnárna, trezor (na recepci), internet, venkovní bazén s mořskou vodou.

Ubytování

Kemp Lanterna nabízí příjemné ubytování v 6-lůžkových klimatizovaných mobilhomech, bližší popis daného typu ubytování naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Sport

Tenisové kurty, cykloturistika, minigolf, stolní tenis, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, vodní sporty, dětské animace, diskotéka.

Tipy na výlety

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: s betonovými plochami na opalování, vzdálená asi 20 m od kempu. Na pláži jsou sprchy a bar. Pláž byla oceněna Modrou vlajkou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000