crosssearch

Villa Barbariga I je situována v městečku Barbariga, ležícím mezi městy Rovinj a Pula a zároveň blízko Fažany, odkud se organizují lodní výlety na proslulé Brijunské ostrovy. Apartmány byli v roce 2006 renovovány. Barbariga žije především z cestovního ruchu, naleznete zde...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Barbariga I je situována v městečku Barbariga, ležícím mezi městy Rovinj a Pula a zároveň blízko Fažany, odkud se organizují lodní výlety na proslulé Brijunské ostrovy. Apartmány byli v roce 2006 renovovány. Barbariga žije především z cestovního ruchu, naleznete zde obchůdky i restaurace. Kolem městečka se rozprostírá krásně zelený les sahající až k pobřeží s pěknými plážemi.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, gril, možnost parkování na ulici v blízkosti domu. Asi 350 m od domu je obchod a restaurace.

Ubytování

Villa Barbariga I nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO. Apartmány jsou dvoupodlažní a jsou vybavené klimatizací, TV/SAT, kávovarem, mikrovlnnou troubou, rádio-CD, soc. zařízením a terasou s posezením. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, v přízemí se nachází obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, v patře je otevřená ložnice s francouzským lůžkem, soc. zařízení. Apartmán je vybaven klimatizací, TV/SAT, kávovarem, mikrovlnnou troubou, rádio-CD a terasou s posezením.

Stravování

Vlastní.

Sport

Plachtění, rybaření, pěší stezky, cyklostezky. V místě obchůdky, restaurace.

Tipy

Jeskyně Baredine: mystická podzemní jeskyně, která se vyvýjela tisíce let, daleko vzdálená od denního světla a lidského oka. Jeskyně se nachází pouhých 10 km od města Poreč, v blízkosti malé vesničky Nova Vas. Aquarium Poreč: skládá se z 25 akvárií, které Vám umožňují blíže poznat flóru a faunu Jaderského moře. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: vzdálená asi 500 m od apartmánů.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000