crosssearch

Přímo u moře v městečku Moščenicka Draga nedaleko hotelu Marina asi 14 km od Opatije.

Konečná cena za osobu od: 7 862 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Přímo u moře v městečku Moščenicka Draga nedaleko hotelu Marina asi 14 km od Opatije.

Vybavení hotelu:

Recepce, restaurace, kavárna, výtah, terasa, Wi-Fi na terase zdarma, parkování za poplatek. Další služby v hotelu Marina včetně možnosti využití bazénu. V blízkosti jsou obchůdky, banka a bankomat, lékařská ordinace.

Sport a zábava:

V hotelu Marina jsou různé animace pro děti i dospělé, gymnastika, joga, hudba i tanec, pronájem byciklů. V blízkosti jsou tenisová hřiště, škola potápění, vodní sporty.

Pláž:

Krásná asi 1 km dlouhá oblázková pláž s promenádou a obchůdky je asi 100 m od hotelu. Pláž je společná s hotelem Marina.

Stravování:

Bufetová polopenze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Moščenicka Draga

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky mají SAT-TV, telefon, fén, pokoje obrácené k moři mají balkon. Přistýlky jen na vyžádání, většina pokojů je jen čistě dvoulůžkových.

Tipy pro správnou volbu:

- krásná oblázková pláž - příznivá cena

GPS:

45.237668,14.254589

Informace:

Parkování se platí na místě - cca 10 EUR za den.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000