crosssearch

Villa Plavo More

Chorvatsko, Istrie - Novigrad

Villa Plavo More nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Nově renovovaná Villa Plavo More je situována v malebném letovisku Fiorini, nacházejícím se mezi dvěma známějšími letovisky Novigrad (asi 9 km) a Umag (asi 12 km). Villa leží ve vzdálenosti asi 1,2 km od moře, na klidném místě, obklopena mediteránskou vegetací.

Vybavení

Renovované apartmány, zahrada, bazén s lehátky, ohniště a venkovní posezení na zahradě, možnost parkování před domem.

Ubytování

Villa Plavo More nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 3-lůžkových apartmánech typu BILO,  4 a 6-lůžkových apartmánech typu TRILO a 9-lůžkových apartmánech typu PENTA, s vybaveným kuch. koutem, TV/SAT, mikrovlnnou troubou, klimatizací (za poplatek), soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

BILO 3:
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s 1 lůžkem (rozkládací křeslo) a s kuch. koutem, TV/SAT, mikrovlnná trouba, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.

TRILO 4:
Obsazenost 4 osoby, dvě 2-lůžkové ložnice (může být palanda), místnost s kuch. koutem, TV/SAT, mikrovlnná trouba, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.

TRILO 6:
Obsazenost 6 osob, dvě 2-lůžkové ložnice (může být palanda), obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč/křesla) a s kuch. koutem, TV/SAT, mikrovlnná trouba, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.

PENTA 9:
Obsazenost 9 osob, 4 ložnice (1 třílůžková a 3 dvoulůžkové), místnost s kuch. koutem, TV/SAT, mikrovlnná trouba, soc. zařízení (2 koupelny s WC), balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V okolních městech kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba, kulturní a společenské vyžití.

Tipy

Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Městské muzeum Umag: zdejší úžasná archeologická sbírka pozůstatků a nálezů z různých lokalit Vás zcela určitě ohromí. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Betonová: asi 1 200 m od vily, místy oblázková. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000