crosssearch

Villa Dajla se nachází v klidnější části letoviska, ve vzdálenosti asi 4 km od centra malebného letoviska Novigrad, které nabízí bohaté kulturně-společenské vyžití. Ve vzdálenosti asi 100 m se nachází čistá kamenitá pláž, kterou lemuje průzračné, křišťálově čisté moře, ve...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Dajla se nachází v klidnější části letoviska, ve vzdálenosti asi 4 km od centra malebného letoviska Novigrad, které nabízí bohaté kulturně-společenské vyžití. Ve vzdálenosti asi 100 m se nachází čistá kamenitá pláž, kterou lemuje průzračné, křišťálově čisté moře, ve kterém je radost se vykoupat.

Vybavení

Parkování, standardně vybavené apartmány s příslušenstvím.

Ubytování

Villa Dajla nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech typu TRILO  s možností 1 přistýlky, které jsou vybaveny TV/SAT, trezorem, mají balkon a jsou s možností klimatizace. Bližší popis daného typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 2
Přistýlka: 2
Celkem osob: 10

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba, kulturní a společenské vyžití.

Pláž

Kamenitá: asi 100 m od vily, s pozvolným vstupem do moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000