crosssearch

Na dohled starého Novigradu se v borovém lese nachází kemp SIRENA. Kemp tvoří jeden komplex spolu s hotely Laguna a Maestral. Kromě parcel pro stany kemp disponuje také zcela novými mobilními chatami, které nabízíme.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na dohled starého Novigradu se v borovém lese nachází kemp SIRENA. Kemp tvoří jeden komplex spolu s hotely Laguna a Maestral. Kromě parcel pro stany kemp disponuje také zcela novými mobilními chatami, které nabízíme. Chaty jsou situovány na jižní slunné straně kempu. Každá má dvě dvoulůžkové ložnice, z nichž jedna je s manželskou postelí, obývák s kuchyňkou v jedné místnosti, přistýlku (celkem možno 5 osob), sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV, dřevěnou verandu. Velikost chaty je 24m2. Parkování možné u chaty.

Pláže jsou upravené kamenité a oblázkové, oceněné modrou vlajkou za čistotu. Hostům je k dispozici restaurace a caffé bar, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, osvětlené hřiště na plážový volejbal a další. Možnost WLAN připojení k internetu (za poplatek). Klienti mohou také využívat služby hotelů Laguna a Maestral. Animační program v kempu Sirena obsahuje např.: sportovní hry, různé druhy aerobiku, ranní gymnastiku, aquaaerobic, mini klub a mini disko pro děti, večerní programy s živou hudbou.
Tento pobyt lze zakoupit pouze přes rezervační formulář nebo v centrále Stará Boleslav či v pobočkách Praha - Londýnská, Brno - pasáž Alfa.

Poloha: do 300 m od moře

Vybavení: restaurace a lá carte, kafé bar, WLAN připojení k internetu, verčerní hudba.

Sport a zábava: animace pro děti, animace pro dospělé, tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf.

Domácí zvířata nejsou povolena.

SLEVA 10% v termínech 1.6.-22.6. a od 7.9.2013 - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% !

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000