crosssearch

Hotel Aminess Laguna se nachází asi deset minut chůze od malého istrijského městečka Novigrad. Je obklopen borovicovým lesem, který tak poskytuje uklidňující atmosféru v okolí hotelu. Kromě moderně zařízeného hotelu na Vás čeká vřelé přijetí pohostinného hotelového personálu.

Konečná cena za osobu od: 3 981 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Info:

Check-in 14:00/Check-out 10:00

Poloha:

Hotel Aminess Laguna se nachází asi deset minut chůze od malého istrijského městečka Novigrad. Je obklopen borovicovým lesem, který tak poskytuje uklidňující atmosféru v okolí hotelu. Kromě moderně zařízeného hotelu na Vás čeká vřelé přijetí pohostinného hotelového personálu.

Vybavení:

Recepce non-stop, směnárna, lékařské služby, lobby bar s krytou i venkovní terasou, obchod se suvenýry a denní tisk, bezdrátové připojení k internetu, klimatizovaná restaurace o kapacitě 400 osob, parkoviště (nehlídané, zdarma), TV hala, venkovní bazén.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, některé s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů. Některé z nich mají balkon s výhledem na moře nebo do parku.

Stravování:

Formou polopenze (bufet) v klimatizované hotelové restauraci s výhledem na moře. V ceně stravování jsou zahrnuty nápoje u večeře - minerální voda, nealkoholické nápoje, víno, pivo. K dispozici je také aperitiv bar s venkovní terasou a živou muzikou.

Sport:

Hotel disponuje 17ti krytými tenisovými kurty, fotbalovým a volejbalovým hřištěm, venkovním bazénem se sladkou vodou, dále je možné si zde zahrát plážový volejbal, minigolf či stolní tenis. Městečko Novigrad je také jako stvořené pro malebné procházky, jízdu na kole, v blízkém okolí možnosti vyžití pro kajakáře a kanoisty.

Aquapark ISTRALANDIA poblíž Novigradu - tato unikátní atrakce se rozprostírá na 80 000 m2 a nabízí spoustu zábavy, adrenalinu a dobrodružství pro děti i dospělé - skluzavky, tobogány, bazén s vlnobitím, hydromasážní bazény, dětské brouzdaliště s vodním hradem a další. Hosté se zabaví při hodinách latinsko-amerických tanců, bowlingu, volejbalu, nebo díky animačním programům. Vše doplňuje velké množství barů a restaurací.

Pláž:

Oblázková, kamenitá, skalnatá: asi 50 m od hotelu, sprchy a bar na pláži. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). Pláž byla oceněna Modrou vlajkou.

Moře:

asi 50 m od hotelu

Moře:

asi 50

Centrum:

asi 1 000

P 1/1:

Jednolůžkový pokoj vybavený klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů.

P 1/1 BM:

Jednolůžkový pokoj s balkonem a výhledem na moře, vybavený klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů.

P 1/2:

Dvoulůžkový pokoj vybavený klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů.

P 1/2+1:

Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vybavený klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů.

P 1/2 BM:

Dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na moře, vybavený klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů.

P 1/2+1 BM:

Dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na moře, s možností jedné přistýlky, vybavený klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů.

P 1/2 B:

Dvoulůžkový pokoj s balkonem, vybavený klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů.

P 1/2+1 B:

Dvoulůžkový pokoj s balkonem, s možností jedné přistýlky, vybavený klimatizací, telefonem, TV/SAT, koupelnou se sprchovou vaničkou a vysoušečem vlasů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 113 termínů

Celkem 113 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000