crosssearch

Villa Tone leží asi 700 m od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Tone leží asi 700 m od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování u domu. Asi 250 m od domu je restaurace a obchod.

Kapacita

3-lůžkový apartmán: 1
6-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 1
Celkem osob: 10

Ubytování

Villa Tone nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 3 a 6-lůžkových apartmánech typu BILO a QUADRI, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV/SAT, kávovarem, soc. zařízením, s balkonem nebo terasou. Apartmán typu QUADRI je s možností 1 přistýlky a má navíc pračku. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 500 m od vily, místami kamenitá, na pláži jsou sprchy. FKK pláž asi 1 km od vily.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000