crosssearch

Villa Matic leží asi 300 m od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Matic leží asi 300 m od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování v blízkosti domu. Asi 100 m od domu je restaurace a asi 150 m obchod.

Ubytování

Villa Matic nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 2 a 4-lůžkových apartmánech typu MONO, BILO a TRILO (typ TRILO s možností 1-2 přistýlek) s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

MONO 2:
Obsazenost 2 osoby, typ studio, jedna místnost s 2 lůžky a s kuch. koutem, TV/SAT, soc. zařízení. Některé apartmány jsou s terasou.

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, 4 lůžka, jedna ložnice a místnost s kuch. koutem, soc. zařízení.

TRILO 4+2:
Obsazenost 4-6 osob, 2 dvoulůžkové ložnice a místnost s možností 1-2 přistýlek a s kuch. koutem, TV/SAT, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Některé apartmány jsou s možností klimatizace.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 600 m od vily, místy kamenitá. Na pláži jsou sprchy. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000