crosssearch

Villa Ljiljana

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Villa Ljiljana leží asi 1 km od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Ljiljana leží asi 1 km od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, venkovní bazén, parkovací místo. Asi 500 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování

Vila Ljiljana nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-lůžkových apartmánech i bungalovech typu TRILO, některé s možností 1-2 přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizace, TV/SAT, sušička do vlasů, radio-CD, so. zařízení, většina s balkonem nebo terasou. Bungalovy jsou v asmostatném domku v zahradě. Bližší popis jednotlivého typu apartmánu i bungalovu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

TRILO 4:
Obsazenost 4 osob, asi 55 m2, 4 lůžka, 2 ložnice a místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, sušička do vlasů, rádio-CD. Většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

TRILO 4+1:
Obsazenost 4-5 osob, asi 60 m2, 4 łůžka i možnost 1 přistýlky, 2 ložnice a místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, rádio-CD, sušička do vlasů. Většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

BGW 4:
Obsazenost 4 osob, bungalov stojící v zahradě, asi 60 m2, 2 ložnice dvoulůžkové a místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, rádio-CD, sušička do vlasů. Většina bungalovů je s balkonem nebo terasou.

BGW 4+2:
Obsazenost 4-6 osob, bungalov stojící v zahradě, asi 60 m2, 4 lůžka i možnost 2 přistýlek, 2 ložnice a obývací pokoj z kuch. koutem,  soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, rádio-CD, sušička do vlasů. Většina bungalovů je s balkonem nebo terasou.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 1 800 m od vily.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000