crosssearch

Villa Kos leží asi 300 m od centra Medulinu. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha

Villa Kos leží asi 300 m od centra Medulinu. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízený apartmán, možnost parkování, gril. Asi 100 m od domu je obchod a asi 200 m restaurace.

Kapacita

6-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 2
Celkem osob: 8

Ubytování

Villa Kos nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 6-lůžkových apartmánu typu QUADRI s možností 2 přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizací (za poplatek), 2x soc. zařízením a balkonem/terasou. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 500 m od vily.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000