crosssearch

Villa Irma leží asi 700 m od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Irma leží asi 700 m od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování na ulici u domu, zahrada. Asi 500 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování

Villa Irma nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4 a 6-lůžkových apartmánech typu TRILO a QUADRI s možností dvou přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

TRILO 4+2:
Obsazenost 4-6 osob, 4 lůžka a možnost 2 přistýlek (může být gauč), 2 ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

QUADRI 6+2:
Obsazenost 6-8 osob, 6 lůžek a možnost 2 přistýlek (může být gauč), 3 ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 1 000 m od vily, místy kamenitá, na pláži jsou sprchy. FKK pláž asi 1,5 km od vily.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000