crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Villa Grakalic

Chorvatsko, Istrie - Medulin (zobrazit na mapě) mapa

Villa Grakalic leží pouze asi 300 m od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje...

Konečná cena za osobu od: 3 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha

Villa Grakalic leží pouze asi 300 m od centra letoviska Medulin. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování na ulici v blízkosti domu. Asi 10 m od domu je obchod a asi 100 m restaurace.

Ubytování

Villa Grakalic nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 6 a 8-lůžkových apartmánech typu QUADRI a PENTA s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 400 m od vily, místami kamenitá, s betonovými plochami na opalování. Na pláži je bar a sprchy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000