crosssearch

Villa Ferry leží téměř v centru letoviska Medulin (asi 200 m). V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Ferry leží téměř v centru letoviska Medulin (asi 200 m). V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování u domu. Asi 100 m od domu je restaurace a asi 200 m obchod.

Ubytování

Villa Ferry nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 2 až 4-lůžkových apartmánech typu MONO, BILO a TRILO, některé s možností jedné přistýlky, s vybaveným kuchyňským koutem, kávovarem, soc. zařízením a některé i s balkonem nebo terasou.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 600 m od vily, místami kamenitá, na pláži jsou sprchy. FKK pláž asi 1,5 km od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000