crosssearch

Villa Dario leží téměř v centru letoviska Medulin (asi 200 m). V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Dario leží téměř v centru letoviska Medulin (asi 200 m). V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování na ulici v blízkosti domu. Asi 250 m od domu je obchod a asi 300 m restaurace.

Ubytování

Villa Dario nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV/SAT, kávovarem, soc. zařízením, s balkonem nebo terasou. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 500 m od apartmánů, místami kamenitá. Asi 500 m od apartmánů je také FKK pláž. Asi 800 m od apartmánů pláž s možností pronájmu slunečníků a lehátek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000