crosssearch

Mobilehome Medulin

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Mobilhomy Medulin jsou skvělým výběrem pro Vaši letní dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Mobilhomy Medulin jsou skvělým výběrem pro Vaši letní dovolenou. Kemp je umístěn v zeleni mediteránní vegetace na polostrůvku v Medulinu, který je velice oblíbeným cílem na letní dovolenou. Bohaté vyžití nabízí jak samotný kemp, tak i Medulin. Krom sportovního a kulturního vyžití se Vám nabízejí krásné oblázkové i skalnaté pláže. Mezi nejznámější však patří asi 1 km dlouhá písečná pláž Bijeca, která je vhodná i pro děti. Z kempu Medulin navíc jezdí každých asi 40-60 minut autobus do Puly (jednosměrná cesta stojí asi 2 EUR/os.), kde můžete zhlédnout zajímavé historické památky v čele s římským amfiteátrem z 1. století.

Vybavení

Recepce, Wi-Fi na recepci (zdarma), parkování, několik restaurací s nabídkou místních specialit (maso, ryby, grilovaná jídla, pizza), fast food restaurace, plážový bar Barracuda s výhledem na moře (pestrá nabídka koktejlů), kafé bar Borik (alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlina, zákusky), supermarket. Při vstupu do kempu se nachází rodinný park se spoustou kolotočů. Turistický vláček, novinový stánek, obchod s plážovým vybavením, prádelna, masáže. Bohaté sportovní možnosti - stolní tenis, velká skluzavka, vodní park, dětské hřiště, surfařské centrum, potápěčské centrum, možnost pronájmu šlapadel, vodních banánů, jet ski, turistické a cyklistické trasy, půjčovna kol, 6 fotbalových hřišt, atletická dráha, 5 tenisových kurtů, basketbal, volejbal, házená, plážový volejbal, minigolf. Asi 3 km od kempu je možnost jízdy na koních, panoramatických letů či paintbalu.

Ubytování

Kemp Medulin nabízí příjemné ubytování 5-lůžkových mobilehomech s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (za poplatek), TV/SAT, soc. zařízením a terasou. Některé mobilhomy jsou orientované na mořskou stranu. Bližší popis mobilehomů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

M.HOME 5:
Obsazenost 3-5 osob, asi 24 m2, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, obývací místnost s pohovkou, kuch. kout, TV/SAT, soc. zařízení, terasa. Možnost klimatizace.

M.HOME 5 M:
Obsazenost 3-5 osob, asi 24 m2, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, obývací místnost s pohovkou, kuch. kout, TV/SAT, soc. zařízení, terasa. Možnost klimatizace. Mobilehome je orientovaný na mořskou stranu.

Stravování

Vlastní. Možnost využití bohaté nabídky restaurací přímo v kempu, možnost nákupu potravin v supermarketu přímo v kempu.

Sport

Velká skluzavka, vodní park, stolní tenis, dětské hřiště, surfařské centrum, potápěčské centrum, možnost pronájmu šlapadel, vodních banánů, jet ski, turistické a cyklistické trasy, půjčovna kol, 6 fotbalových hřišť, atletická dráha, 5 tenisových kurtů, basketbal, volejbal, házená, plážový volejbal, minigolf. Asi 3 km od kempu je možnost jízdy na koních, panoramatických letů či paintbalu. Při vstupu do kempu se nachází rodinný park se spoustou kolotočů. V Medulinu bohatá nabídka vyžití - restaurace, taneční terasy, diskotéky, zábavní park.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: přímo u kempu, na pláži jsou sprchy. Pobřeží je vhodné také k potápění či windsurfingu. V Medulinu se nachází oblíbená, asi 1 km dlouhá písečná pláž Bijeca.

Moře

asi 50 m.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000