crosssearch

KAŽELA - APARTMÁ & MOBILHOME

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Turistický komplex tvořený apartmánovými domy, mobilhomy a kempem pro stany, karavany a obytné přívěsy se nachází 3 km od Medulinu a 10 km od Puly. Celý areál je rozdělen na dvě části - jedna pro oblečené klienty a druhá pro naturisty, vyznavače FKK.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Turistický komplex tvořený apartmánovými domy, mobilhomy a kempem pro stany, karavany a obytné přívěsy se nachází 3 km od Medulinu a 10 km od Puly. Celý areál je rozdělen na dvě části - jedna pro oblečené klienty a druhá pro naturisty, vyznavače FKK. V části FKK jsou k dispozici pouze mobilhomy a kemp. Klienti si mohou vybrat, v jaké části areálu chtějí svou dovolenou strávit.

Vybavení:

V areálu: centrální recepce, směnárna, restaurace, pizzerie, trh s ovocem, supermarket, stánek s denním tiskem a suvenýry, plážové bary, disco, ambulance, bankomat, internetová kavárna, dětské hřiště. Mini aquapark se 12 menšími bazény se sladkou vodou na 2 terasách v blízkosti pláže, s lehátky a slunečníky (za poplatek). Parkování většinou přímo u objektu (zdarma).

Sport a zábava:

Sportovní centrum: půjčovna jízdních kol, tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis. Vodní sporty na pláži. Denní i večerní animace pro děti i dospělé, dětský klub, taneční večery.

Pláž:

Pláž podél Kažely je téměř 2,5 km dlouhá, oblázková, částečně kamenitá, místy s pozvolným vstupem do moře. Je zde volně přístupná pláž, pláž s lehátky a slunečníky (za poplatek) i pláž FKK. Na pláži sprchy.

Ubytování:

Studia a apartmá jsou umístěna v jednopatrových řadových domcích, vzdálených od pláže cca 300 m, většina z nich má orientaci na mořskou stranu. Mobilhomy stojí samostatně, 10-200 m od pláže. Každý byt má kompletně zařízenou kuchyňku, koupelnu a WC, terasu nebo balkón s posezením, klimatizaci za poplatek 5 EUR/den v APT a 10 EUR/den v MBH. STU 2/3: obytná kuchyně se dvěma lůžky a možností přistýlky. APT 4/5: obytná kuchyně se dvěma lůžky a možností přistýlky, oddělená ložnice se dvěma lůžky. MBH 4/5: moderně zařízené mobilhomy s obytnou kuchyňkou s možností přistýlky a dvěma ložnicemi se dvěma lůžky. Mobilhomy v první řadě od moře za příplatek.

Stravování:

Vlastní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000