crosssearch

Nový, větší hotel, stojí přímo na mořském pobřeží u přístavu, poblíž centra města a promenády. O hosty se stará profesionální a příjemný tým. Nabízí se možnost kotvení člunu, k divoké přírodní pláži lze dojít podél moře procházkou k vykopávkám antické vily na poloostrově...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový, větší hotel, stojí přímo na mořském pobřeží u přístavu, poblíž centra města a promenády. O hosty se stará profesionální a příjemný tým. Nabízí se možnost kotvení člunu, k divoké přírodní pláži lze dojít podél moře procházkou k vykopávkám antické vily na poloostrově Vižula, nebo na písečnou pláž u hotelu Idila. Arcus poskytuje nejen komfort a pohodu při ubytování a stravování, ale hosté mají rovněž možnost aktivní relaxace a nadstandardních služeb za příplatek v moderním wellness centru. Hotel působí milým a svěžím dojmem, vládne v něm příjemná atmosféra. Arcus se ve velmi krátké době zařadil mezi istrijské top hotely, navštěvují jej hosté z celé Evropy.

Unikátní službou je ubytování s dialýzou. Špičkově vybavené dialyzační centrum (pouze 3 hotely v Evropě) a maximální péče může pomoci mnohým rodinám a dvojicím strávit dovolenou společně v klidu a pohodě u moře, se vší potřebnou péčí a ve vysokém standardu. Další informace o možnostech dialýzy poskytujeme v CK.

Poloha

cca 50 m od promenády podél moře, 450 m od divoké pláže (poloostrov Vižula), 600 m od veřejné písečné pláže, pozvolný vstup, 200 m centra, 1 km od zastávky autobusu do Puly.

Vybavení celku

třípatrová budova, restaurace (170 míst) pro hosty, restaurace á la carte, aperitiv a café bar, kavárna s cukrárnou a velkou sluneční terasou, fitness centrum, non stop recepce, trezor na recepci parking v objektu, vnitřní vyhřívaný bazén 8x13 m se sladkou vodou, solárium, sauna, masáže, wellness centrum, výtah, internet point, bezbariérové vstupy, dvoulůžkové pokoje, s možností přistýlky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000