crosssearch

Apartmány Medulin

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Medulin je významným turistickým centrem, které se nachází u stejnojmenné zátoky mezi poloostrovy Kamenjak na jihu a Marlera na severu, 15 km jihovýchodně od Puly. Toto romantické místo nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Nadchne vás i díky písečné pláži, dlouhé dva...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Medulin je významným turistickým centrem, které se nachází u stejnojmenné zátoky mezi poloostrovy Kamenjak na jihu a Marlera na severu, 15 km jihovýchodně od Puly. Toto romantické místo nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Nadchne vás i díky písečné pláži, dlouhé dva kilometry. Gurmány jistě uspokojí přes 40 restaurací nabízejících místní speciality.Apartmánové domy jsou rozmístěny po tomto pohádkovém letovisku Medulin a obklopuje je zeleň a krásné květiny.

Vybavení

Apartmány jsou standardně vybaveny v neutrálních barvách. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout.

Ubytování

Apartmány Medulin nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Apartmány jsou rozmístěné v turisticky nejzajímavější části letoviska. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až osmilůžkových apartmánech typu MONO, BILO, TRILO a QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních vyhlášených restaurací.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: vzdálená 100 - 1 200 m od apartmánů s pozvolným vstupem do moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000