crosssearch

Apartmány Kažela

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Apartmánový komplex Kažela leží asi 3 km od centra letoviska Medulin. Rozprostírá se na ploše 1 000 000 m2 a je obklopený krásnou přírodou. Nabízí bohaté možnosti na sport i zábavu. Vybavení Vodní park s několika venkovními bazény (menší bazénky, se sladkou vodou), lehátka a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový komplex Kažela leží asi 3 km od centra letoviska Medulin. Rozprostírá se na ploše 1 000 000 m2 a je obklopený krásnou přírodou. Nabízí bohaté možnosti na sport i zábavu.

Vybavení

Vodní park s několika venkovními bazény (menší bazénky, se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu (za poplatek), multifunkční sportovní hřiště (tenis, minifutbal, házená, volejbal), plážový volejbal, mini-golf, potápěčské centrum, 6 futbalových hřišť, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé. Restaurace (a la carte), coffee bary, pizzerie, fast food, plážový snack bar.

Ubytování

Apartmánový rezort Kažela nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 3 a 5-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (za poplatek), TV/SAT, soc. zařízením a s balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Možnost využití nabídky restaurací přímo v rezortu.

Sport

Vodní park s několika venkovními bazény (menší bazénky, se sladkou vodou), multifunkční sportovní hřiště (tenis, minifutbal, házená, volejbal), plážový volejbal, mini-golf, potápěčské centrum, 6 futbalových hřišť, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení, animační programy. Restaurace, coffee bary, pizzerie, fast food, plážový snack bar. V Medulinu bohaté možnosti k zábavě - diskotéky, taneční terasy, v sezoně živá hudba. Možnost výletů do Puly (veřejný autobus přemává v sezoně každou hodinu). Pro děti: dětské hřiště, animační programy, v Medulinu zábavní park pro děti.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: přímo u rezortu, místy travnatá, asi 3 km dlouhá pláž pouze pro hosty rezortu. Možnost plážového servisu (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000