crosssearch

Apartmány Joma

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Apartmány Joma leží pouze asi 800 m od centra letoviska Medulin a asi 200 m od moře. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Joma leží pouze asi 800 m od centra letoviska Medulin a asi 200 m od moře. V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování na ulici u domu. Asi 500 m od domu je obchod a restaurace.

Ubytování

Apartmány Joma nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 2 a 3-lůžkových apartmánech typu MONO s vybaveným kuchyňským koutem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

MONO 2:
Obsazenost 2 osoby, typ studio, jedna místnost s 2 lůžky a s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

MONO 3:
Obsazenost 3 osoby, typ studio, jedna místnost s 3 lůžky a s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 1 200 m od apartmánů, místy kamenitá. Na pláži jsou sprchy. FKK pláž je vzdálená asi 1,5 km.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000