crosssearch

Apartmány Ičići

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Malé městečko Ičići se nachází mezi Lovranem a Opatijí. Toto malebné letovisko se může pochlubit turistickou tradicí dlouhou 150 let. Čeká zde na Vás krásná krajina a příjemné klima. Pěkná promenáda Lungomare Vás zavede do známého letoviska Opatija (4 km) a druhým směrem do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 6

Celkem osob: 24

Poloha:

Malé městečko Ičići se nachází mezi Lovranem a Opatijí. Toto malebné letovisko se může pochlubit turistickou tradicí dlouhou 150 let. Čeká zde na Vás krásná krajina a příjemné klima. Pěkná promenáda Lungomare Vás zavede do známého letoviska Opatija (4 km) a druhým směrem do stejně známého letoviska Lovran (2 km). Příjemné jsou také procházky po svazích a vrcholcích pohoří Učka.

Apartmány Ičići jsou situovány ve vzdálenosti asi 150 m od moře a nejbližší, oblázkové pláže. Nedaleko se nachází obchod (asi 200 m), restaurace (asi 250 m).

Vybavení:

Moderně vybavené apartmány s příslušenstvím, klimatizace, moderní nábytek, LCD-TV, myčka na nádobí, lednice s mrazákem, kávovar, balkon s posezením a lehátky, gril s krytým posezením pro 10 osob. U apartmánů je udržovaná zahrada, možnost parkování.

Ubytování:

Apartmány nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport:

Jachting, potápění, vodní lyžování, plážový volejbal, víceúčelová sportovní hala, tenis, cykloturistika. V rámci areálu Klifton-sport bylo dáno v polovině července 2003 do provozu první cvičné golfové hřiště v oblasti Kvarneru. Jsou tu čtyři odpalovací místa pro nácvik přibližovacích úderů, dále krátkých úderů a závěrečných úderů. Pořádají kurzy pro získání výkonnostní třídy.

V letovisku naleznete diskokluby, dále se většinou využívá zábavních zařízení v letovisku Opatija a Lovran.

Pláž:

Oblázková: vzdálená asi 150 m od apartmánů.

Moře:

asi 150 m od vily.

Moře:

asi 150

Centrum:

asi 300

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, rozloha 36 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a s vybaveným kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, LCD-TV, myčka na nádobí, lednice s mrazákem, kávovar, balkon s posezením.

BILO 4 C:

Obsazenost 4 osoby, typ COMFORT, rozloha 56 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a s vybaveným kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, LCD-TV, myčka na nádobí, lednice s mrazákem, kávovar, balkon s posezením.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000