crosssearch

Apartmány Glavas

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Apartmány Glavas leží takmer v centre letoviska Medulin (asi 300 m). V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha

Apartmány Glavas leží takmer v centre letoviska Medulin (asi 300 m). V městečku se nachází spousta restaurací, obchodů a zábavních a sportovních zařízení. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování u domu. Asi 200 m od domu je restaurace a asi 300 m obchod.

Ubytování

Apartmány Glavas nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 2-lůžkových apartmánech typu BILO s možností 2 přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, kávovarem, rádio-CD, soc. zařízením a balkonem. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Písečně-oblázková: vzdálená asi 400 m od apartmánů, místami kamenitá, na pláži jsou sprchy. Asi 800 m od apartmánů pláž se sprchama a s možností pronájmu slunečníků a lehátek. FKK pláž asi 1 km od apartmánů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000