crosssearch

Apartmány Garoful

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Duga Uvala se nachází na východním pobřeží poloostrova Istrie, 25 km od města Pula. Je nejkrásnější ze čtyř zálivů Vinjola. Apartmány Garoful jsou součástí apartmánového komplexu &Hostin&, jsou obklopené středomořskou vegetací a nacházejí se v blízkosti všech hlavních atrakcí....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 18

3-lůžkový apartmán: 18

Celkem osob: 126

Poloha:

Duga Uvala se nachází na východním pobřeží poloostrova Istrie, 25 km od města Pula. Je nejkrásnější ze čtyř zálivů Vinjola. Apartmány Garoful jsou součástí apartmánového komplexu "Hostin", jsou obklopené středomořskou vegetací a nacházejí se v blízkosti všech hlavních atrakcí.

Duga Uvala má skalnaté pobřeží s přírodními plážemi (písek a štěrk) a mírným sestupem moře. Ve vzdálenosti 100 m od pobřeží není větší hloubka než 1,5 m, jedná se tedy o ideální prostředí pro malé děti a neplavce.

Vybavení:

Apartmány Garoful se nacházejí v první řadě nejblíže k moři a nabízejí 36 nově zařízených apartmánů. Každý apartmán má vlastní balkon s posezením a nádherným výhledem, Wi-Fi připojení (za poplatek) a parkování. Veškeré apartmány jsou nově zrekonstruovány.

Ubytování:

Apartmány nabízejí příjemné ubytování. Máte možnost bydlet ve 3 až 4-lůžkových apartmánech typu MONO a 4-lůžkových apartmánech typu BILO. Všechny apartmány mají TV se satelitním příjmem, plně vybavenou kuchyň a balkon s posezením. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Možnost využití nabídky restaurací.

Sport:

Duga Uvala je ideální místem pro vodní sporty (potápění, podmořský rybolov aj.), dále se zde nacházejí tenisové kurty, víceúčelové hřiště (házená, malá kopaná, košíková, volejbal).  Letovisko je vhodné pro rodiny s malými dětmi, ale i pro mládež. Můžete si zde zapůjčit šlapadla, zahrát minigolf.

Pláž:

Písčito-kamenitá: asi 200 m od apartmánů.

Moře:

asi 200 m

Moře:

asi 200

Centrum:

Pula asi 25 000

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

MONO 3:

Obsazenost 3 osoby, studio - ložnice se 3-lůžky, kuch. kout, vlastní soc. zařízení, TV/SAT, balkon.

MONO 4:

Obsazenost 4 osoby, studio - ložnice se 4-lůžky, kuch. kout, vlastní soc. zařízení, TV/SAT, balkon.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, ložnice na galerii se 2-lůžky, obývací pokoj se 2-lůžky a kuch. koutem, vlastní soc. zařízení, TV/SAT, balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000