crosssearch

Apartmány Crnjac

Chorvatsko, Istrie - Medulin

Prostorné, moderní klimatizované privátní apartmány Crnjac, v dvoupodlažním řadovém domě, pouhých 50 m od pobřeží a 100 m od písečné pláže, mají všechny atributy ideálního ubytování pro pár či menší rodinu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prostorné, moderní klimatizované privátní apartmány Crnjac, v dvoupodlažním řadovém domě, pouhých 50 m od pobřeží a 100 m od písečné pláže, mají všechny atributy ideálního ubytování pro pár či menší rodinu. Poloha poblíž pláže, ,hotelu Koral a penzionu Idila řadí apartmány Crnjac mezi nejlépe situované apartmány v Medulinu. Dům stojí jedním čelem směrem k písečné pláži a druhou stranou k malé maríně a korzu. Velmi blízko jsou obchody, café bar, restaurace, pěší zóna. Do centra lze dojít příjemnou 5ti minutovou procházkou. Oba apartmány nabízejí výhled na moře.

Poloha apartmánů

cca 80- 100 m od písečné pláže, 7 km od přírodní rezervace Kamenjak.

Vybavení apartmánů

vkusné a moderní vybavení, maximální prosvětlení interiéru, francouzská okna a balkón, klimatizace za příplatek, plně vybavená kuchyně (v BILO 2 a BILO 2 bez odděleného mrazáčku), klimatizace v obou místnostech, příslušenství se sprchovým koutem a bidetem, lodžie, parkoviště před domem.

Sport, relaxace a zábava

golfový terén se šesti jamkami, sportovní areál 6 fotbalových hřišť, tenisové kurty, golfové hřiště, sportovní letiště s možností vyhlídkových letů, jízda na koni, malé akvacentrum s tobogánem, podzemní noční diskotéka mimo zónu apartmánů.

Stravování

vlastní, možnost objednání jak snídaní, tak obědů nebo večeří za příplatek

Centrum zdraví a krásy

wellnes centra v hotelové zóně (hotely Medulin, Belvedere, Holiday

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000