crosssearch

Hotel Lovran se nachází v pěkném přírodním parku, 50 metrů od moře a je obklopen středomořskou květenou. Vzdálenost do centra letoviska Lovran je 150 metrů. V roce 2003 prošel kompletní rekonstrukci. Hotel se skládá ze dvou vil z počátku 20. století (Villa Beauregard i Villa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Lovran se nachází v pěkném přírodním parku, 50 metrů od moře a je obklopen středomořskou květenou. Vzdálenost do centra letoviska Lovran je 150 metrů. V roce 2003 prošel kompletní rekonstrukci. Hotel se skládá ze dvou vil z počátku 20. století (Villa Beauregard i Villa Blankenstein), které jsou spojeny recepcí a caffe barem.

Hotel má k dispozici 7 jednolůžkových pokojů, 43 dvoulůžkových pokojů a 3 komfortní apartmány. Každý pokoj má telefon, SAT-TV. Ve vile Blankenstein je 15 pokojů a 3 apartmány klimatizované.

Restaurace, taverna a caffe bar jsou klimatizované, k dispozici je i „bussines club“ pro pořádání konferencí, kongresů, setkání. V hotelu je dále kadeřnictví a masážní salon

Pláž je dostupná z hotelu. K dispozici jsou i tenisové kurty. Pro sportovní vyžití můžete využít sportovních nabídek z okolí: potápění, jachting, půjčovna kol, turistika a mnoho dalších aktivit po celý rok.

Lokalita: Lovran (ISTRIE)

Poloha: Do 50 m od pláže

Typ stravy: polopenze

Vybavení: bar, kadeřnictví, kavárna, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, tenisové kurty, terasa

Sport v blízkosti: jachting, potápění, půjčovna kol, šlapadla, šnorchlování, vodní sporty

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000