crosssearch

Villa Violeta

Chorvatsko, Istrie - Ližnjan

Villa Violeta leží asi 5 km od malebného letoviska Ližnjan, nacházejícího se necelé 2 km od Medulinu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Villa Violeta leží asi 5 km od malebného letoviska Ližnjan, nacházejícího se necelé 2 km od Medulinu. Ližnjan je malá rybářská osada s příjemnou atmosférou. Naleznete zde několik konob a restaurací, můžete vyzkoušet i jízdu na koních. Místní pobřeží nabízí různorodé pláže (přírodné skalnaté pláže, oblázkové i písečné). Doporučujeme pro klidnou dovolenou v pěkném prostředí.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování u domu.

Ubytování

Villa Violeta nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4 a 6-lůžkových apartmánech typu TRILO a QUADRI s možností 1-2 přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem, kávovarem, TV/SAT, klimatizací (za poplatek), pračkou a soc. zařízením. Apartmán typu QUADRI disponuje 2 koupelnami (druhá je pouze s WC) a balkonem. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové sporty, cykloturistika, jízda na koních. V městečku konoby, restaurace.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Mys Kamenjak: chráněná krajinná oblast na jihu Istrie nabízí členité pobřeží se spoustou zajímavých pláží, terénní trasy pro čtyřkolky i kola, občerstvení v Safari nebo Dog´s baru.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: vzdálená asi 400 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000