crosssearch

Villa Luciano

Chorvatsko, Istrie - Fažana

Villa Luciano leží v malebném letovisku Fažana asi 50 m od centra letoviska. Fažana leží přímo naproti Brijunským ostrovům, které jí poskytují ochranu před větry a je také vyhledávaná pro svou krásu, historické památky a pohádkovou atmosféru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Luciano leží v malebném letovisku Fažana asi 50 m od centra letoviska. Fažana leží přímo naproti Brijunským ostrovům, které jí poskytují ochranu před větry a je také vyhledávaná pro svou krásu, historické památky a pohádkovou atmosféru. Turisté mohou zavítat do letoviska Pula, které je vzdálené asi 8 km - jedná se o největší město na Istrii, kde naleznete římské památky, ale i různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování.

Ubytování

Villa Luciano nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO. Apartmány disponují TV/SAT, vybaveným kuchyňským koutem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou.

BILO 3-4:
Obsazenost 2-4 osoby, 3 lůžka a 1 přistýlka, 1 ložnice a obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, balkon nebo terasa.

BILO 4:
Obsazenost 2-4 osoby, 4 lůžka, 1 ložnice a obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: vzdálená asi 300 m od apartmánů, místami s betonovými plochami na opalování.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000